fbpx

Групові заняття


 
 
 
нульвой рівеньmargo ishvara yoga

Курс для тих, хто Вперше вирішив познайомитись з йогою.

На цих заняттях викладач пояснює базові принципи методики, уважно стежить за правильністю виконання асан, докладно пояснює всі нюанси, домагаючись коректного виконання технік. Це заняття, де освоюються найпростіші асани, які входять в курс Основи йоги.

Навчання в цій групі становить від 2 тижнів до 3-х місяців. За цей час у практикуючих є можливість детально освоїти весь матеріал і перейти в наступний клас.

 

перший рівень Anya 11

Базовий рівень складності, де освоєні вами принципи будуть максимально ефективно реалізовані на практиці.

Базовий рівень складності, де освоєні вами принципи будуть максимально ефективно реалізовані на практиці. У цьому йога-класі набір вправ набагато більше: освоюється весь арсенал базових асан, спрямованих на розвиток основних суглобів тіла і хребта.

Програма даного рівня розрахована в середньому на 1 рік.

 

2другий рівеньIMG 5001

Чим складніше техніка, тим глибше її вплив на тіло, емоції і свідомість.

У цій групі освоюються більш складні форми асан, такі як подовжній і поперечний шпагати, робота в лотосі, робота в стійці на голові, нога за головою і варіації на цю тему. Більш глибокі прогини, міст, баланси на руках.

Знання і досвід, отримані на базовому рівні, дозволять вам успішно просуватися далі в практиці. Середній час навчання в групі - 2 роки.

3третій рівень third

Інтенсивна група для тих, хто освоїв основні асани.

Інтенсивна група для тих, хто освоїв основні асани, кому хочеться чогось цікавіше, хто готовий робити не просто шпагат, а й освоїти прогини в шпагаті, або працювати в балансах на руках, вільно перетікаючи з однієї складної форми в іншу.

Навчання в такій групі займає близько 3х років. 

 

Запис на участь в семінарах/йога-турах:
Ішвара йога-центр

Україна, м Київ
метро Мінська
Smart Hub Obolon вул.Левка Лук'яненка, 21 (колишня Маршала Тимошенка)
+38 (067) 859 35 53 /
reception@yoga.kiev.ua

Безкоштовне
заняття