Новини Ишвара йога-центру

probnoe

Пробне заняття

Ви давно хочете на йогу, але все не наважуєтеся? Ми даруємо Вам 100% знижку на перше заняття! Якщо Ви ніколи не займалися йогою і тільки збиралися відвідати наш Ішвара йога-центр, ця пропозиція для Вас!Ви можете відвідати будь-яке заняття нульового рівня йога-центру за попереднім записом!

Килимки для йоги

Друзі! Наш йога-центр з 01.06.2019 відмовився від використання суспільних килимків для йоги.

YOGA ONLINE

Друзі! Пропонуємо Вам заняття в ONLINE форматі. Це відмінна можливість зайнятися Ішвара йогою перебуваючи в будь-якому місці, все що Вам знадобитися килимок і інтернет!

Базові послідовності Ішвара йоги

Друзі! Для тих, хто хотів ПРИДБАТИ запис БАЗОВИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ по Ішвари йоги 1 рівня складності, повідомляємо, що у Вас тепер є така можливість!

Класи з ЙОГАТЕРАПІЇ з Юлією Солдатенко

Друзі! Запрошуємо Вас до класів з ЙОГАТЕРАПІЇ з Юлією Солдатенко!
новости беременные min

Йога для вагітних

Запрошуємо майбутніх мам на класи йоги для вагітних! Йога для вагітних - це комплекс не тільки фізичних, а й дихальних вправ. Правильне дихання при пологах позитивно впливає на самопочуття жінки і дитини, на ефективність родової діяльності. Оволодіння спеціальними техніками дихання допомагає жінкам подолати біль під час переймів, сконцентруватися на допомозі своїй дитині.

Yoga in English

Welcome to Yoga in English!

Подарункові сертифікати Ішвара йога-центру

Любі друзі! Незалежно від приводу подарунок дорогій людині завжди актуальний. Ми теж хочемо робити подарунки разом з Вами. Саме тому ми приготували Подарункові сертифікати на послуги нашого йога-центру. Радуйте своїх рідних і близьких.
новости Детская йога min

Йога для дітей у Києві

Запрошуємо Ваших діток від 6 років на дитячу йогу! - ПРОПОЗИЦІЯ ТИМЧАСОВО НЕ ДІЄ Дитяча йога - це, скоріше, гімнастика, що дозволяє дітям зберегти або відновити здоров'я. Часто знамениті йоги (наприклад, Гіта Айенгар, Мігель Перес) згадують, що хвороба в дитинстві змусила їх почати серйозно займатися йогою. Хвороба була переможена, а то, чого вони зуміли навчитися в дитинстві, стало хорошою базою для продовження заняттями йогою вже в дорослому житті.
257907282 4495741225705689706

Вікова йога в Києві

Запрошуємо на класи вікової йоги 60+! ПРОПОЗИЦІЯ ТИМЧАСОВО НЕ ДІЄ Рухомий і гнучкий хребет - це запорука здоров'я всього тіла. Людина ніколи не вважається старим, якщо його хребет зберіг свою гнучкість. Здорова спина - це хороший всеосяжний критерій. І йога - це відмінний спосіб відновлення здоров'я хребта і всього тіла. Ця тренувальна методика впливає цілісно на всі органи і системи людини.

Неверный Ввод

Введите номер телефона

Пожалуйста, введите корректный адрес электронной почты

Неверный Ввод

Запис на участь в семінарах/йога-турах:

Виїзні йога-тури та семінари, підготовка викладачів:
 +38 (067) 329-49-89 (viber telegram whatsapp)
info@yoga.kiev.ua

Заходи йога-центру, оренда залів:
 +38 (067) 494-21-25(viber telegram whatsapp)
centre@yoga.kiev.ua 

 
Ішвара йога-центр

04031, Україна, м Київ
метро Контрактова Площа
вул. Верхній Вал 16/4 (3-й поверх)
+38 (067) 859 35 53
+38 (066) 208 00 38
reception@yoga.kiev.ua

Бесплатное
занятие