fbpx

Новини Ишвара йога-центру

Акція листопада 2021!

Друзі! Наша традиційна пропозиція АКЦІЯ МІСЯЦЯ! Щомісяця наш йога-центр пропонує Вам відвідати заняття по Акційної вартості 150 грн! Щоразу це новий клас у різних інструкторів. Якщо Ви ще не визначилися з вибором інструктора або не досить добре знайомі з методикою Ишвара йоги, радимо Вам скористатися акційною пропозицією!
probnoe

Пробне заняття

Ви давно хочете на йогу, але все не наважуєтеся? Ми даруємо Вам 100% знижку на перше заняття! Якщо Ви ніколи не займалися йогою і тільки збиралися відвідати наш Ішвара йога-центр, ця пропозиція для Вас!Ви можете відвідати будь-яке заняття нульового рівня йога-центру за попереднім записом!

YOGA ONLINE

Друзі! Пропонуємо Вам заняття в ONLINE форматі. Це відмінна можливість зайнятися Ішвара йогою перебуваючи в будь-якому місці, все що Вам знадобитися килимок і інтернет!

Базові послідовності Ішвара йоги

Друзі! Для тих, хто хотів ПРИДБАТИ запис БАЗОВИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ по Ішвари йоги 1 рівня складності, повідомляємо, що у Вас тепер є така можливість!
новости Детская йога min

Йога для дітей у Києві

Запрошуємо Ваших діток від 6 років на дитячу йогу! Дитяча йога - це, скоріше, гімнастика, що дозволяє дітям зберегти або відновити здоров'я. Часто знамениті йоги (наприклад, Гіта Айенгар, Мігель Перес) згадують, що хвороба в дитинстві змусила їх почати серйозно займатися йогою. Хвороба була переможена, а то, чого вони зуміли навчитися в дитинстві, стало хорошою базою для продовження заняттями йогою вже в дорослому житті.
новости беременные min

Йога для вагітних

Запрошуємо майбутніх мам на класи йоги для вагітних! Йога для вагітних - це комплекс не тільки фізичних, а й дихальних вправ. Правильне дихання при пологах позитивно впливає на самопочуття жінки і дитини, на ефективність родової діяльності. Оволодіння спеціальними техніками дихання допомагає жінкам подолати біль під час переймів, сконцентруватися на допомозі своїй дитині.
257907282 4495741225705689706

Вікова йога в Києві

Запрошуємо на класи вікової йоги 60+! Рухомий і гнучкий хребет - це запорука здоров'я всього тіла. Людина ніколи не вважається старим, якщо його хребет зберіг свою гнучкість. Здорова спина - це хороший всеосяжний критерій. І йога - це відмінний спосіб відновлення здоров'я хребта і всього тіла. Ця тренувальна методика впливає цілісно на всі органи і системи людини.

Класи з ЙОГАТЕРАПІЇ з Юлією Солдатенко

Друзі! Запрошуємо Вас до класів з ЙОГАТЕРАПІЇ з Юлією Солдатенко!

Подарункові сертифікати Ішвара йога-центру

Любі друзі! Незалежно від приводу подарунок дорогій людині завжди актуальний. Ми теж хочемо робити подарунки разом з Вами. Саме тому ми приготували Подарункові сертифікати на послуги нашого йога-центру. Радуйте своїх рідних і близьких.

Килимки для йоги

Друзі! Наш йога-центр з 01.06.2019 відмовився від використання суспільних килимків для йоги.

Yoga in English

Welcome to Yoga in English!

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА:
*Ваші дані не будуть передані третім лицям

Неверный Ввод

Введите номер телефона

Пожалуйста, введите корректный адрес электронной почты

Неверный Ввод

Запис на участь в семінарах/йога-турах:

Виїзні йога-тури та семінари, заходи йога-центру, підготовка викладачів:
 +38 (067) 329-49-89 (telegram whatsapp)
info@yoga.kiev.ua

 

 
Ішвара йога-центр

04031, Україна, м Київ
метро Контрактова Площа
вул. Верхній Вал 16/4 (3-й поверх)
+38 (067) 859 35 53
+38 (066) 208 00 38
reception@yoga.kiev.ua

Бесплатное
занятие