fbpx

Анна Макуха

Макуха профиль 5 min

Практикую йогу з березня 2017 го, з тих пір, вона займає значну частину мого життя і допомагає мені в усіх ситуаціях, починаючи з пізнання свого тіла, нормалізацією всіх емоційних відгуків і продовжуючи допомогою у виборі життєвих цілей і пріоритетів.

Бажання викладати у мене з'явилося після закінчення педагогічного університету, тоді прийшло усвідомлення, що поєднати улюблену справу з педагогічним дипломом буде кращим рішенням. Підкріпивши прагнення сертифікатом викладача Ишвара йоги з відзнакою, я почала ділитися своїм досвідом і знаннями з усіма бажаючими.

На своїх регулярних класах в Ишвара йога центрі - я навчаю людей сприймати своє тіло не дискретно, а цілісно, показую, як відчути своє тіло по-новому.
Чому йога підійде саме для Вас?

Тому що йога - найвдаліший і унікальний інструмент прояви любові і турботи до себе. Йога допоможе вам досягти висот, відволіктися від життєвих проблем через роботу з тілом в асанах на килимку. Чи принесе вам задоволення завдяки тому, що ви станете друзями з вашим тілом, а також, налагодить вашу внутрішню гармонію і цілісність. 

Чекаю Вас у себе на заняттях, до зустрічі!

   Макуха профиль 6 min   Макуха профиль 7 min

Макуха профиль 4 min

Безкоштовне
заняття