fbpx

Анатолій Зенченко

 

Президент Міжнародної Асоціації Йоги. Офіційний представник international yoga federation "World union of yoga" в Україні. Один з найвідоміших викладачів йоги на території пострадянського простору і за кордоном. автор методики ІШВАРА ЙОГА.
a zenchenko class 37

В даний час Анатолій викладає в Києві, проводить виїзні семінари в Індії, Туреччині, Греції та інших країнах.

 

МЕТОДИКА ІШВАРА ЙОГИ

 

«На початку 90-х років, коли я почав практикувати йогу, було дуже мало інформації: книг, статей, а найменше було людей, які б професійно викладали йогу. Коли в кінці 90-х почала з'являтися інформація про йогу, я зрозумів, що жодна з відомих авторських методик не може дати мені відповіді на ті питання, які у мене виникали в результаті практики. Я намагався знайти ці відповіді самостійно, в результаті чого розробив унікальну методику, яка не має аналогів на даний момент. Основною відмінною особливістю методики Ішвара йоги, є глибоке розуміння біомеханіки в асанах, а це дозволяє досягати дуже високого рівня в практиці, дуже швидко і ефективно без травм, без болю, без розтягування і перенапруги.

І ще однією частиною методики є принципи побудови тренувальних програм, які базуються на дуже докладної класифікації асан, що дозволяє побудувати процес навчання системно від простого до складного, зробити програму навчання індивідуальної, виходячи з поставлених цілей і завдань, з огляду на особливості того, хто займається, його «слабкі» і «сильні» місця, травми, схильності і інші особливості.

Ішвара йога - це унікальна методика, яка дає пояснення як правильно виконується будь-яка асана: мова йде не про зовнішнє становище тіла в просторі, а про внутрішню роботу, яка дозволяє створити правильний рух, що приведе нас в потрібне положення в правильному стані. Ми вчимо не просто робити асани, а робити асани так, щоб вам було ДОБРЕ!

Принципи побудови тренувальних програм, дозволяють викладачеві будувати заняття так, щоб вона впливала на весь опорно-руховий апарат. Принцип побудови тренувальних програм, дозволяє будувати заняття дуже різного рівня складності, дивно точно підбираючи необхідні кожному підготовчі або підбивають вправи для освоєння складних асан.

СТВОРЕННЯ ЙОГА-ЦЕНТРУ

У 2007 році я дозрів до того, щоб відкрити йога-центр. Для того, щоб створити команду викладачів, які будуть працювати в рамках однієї методики, я щорічно почав проводити курси підготовки професійних викладачів Ішвара йоги.

На даний момент Ішвара йога зарекомендувала себе як найефективніша і безпечна методика йоги.

Йога - це сенс мого життя, моє улюблене заняття і моя робота одночасно. Так що мені пощастило: я можу поєднувати приємне з корисним: працювати і одночасно практикувати, і подорожувати!"

 

 

 

IMG 5478

IMG 4562

 IMG 5487

 IMG 4453

 
Безкоштовне
заняття