fbpx

Олена Андріанова

Мене звати Олена і йога є моїм шляхом, але знадобилось немало років, щоб це усвідомити)
Вперше на практику я потрапила у 2008 році і з того часу займалась із певною періодичністю, випробовуючи різні методики, стилі та школи. Скоріше, то були заняття "для галочки", без розуміння для чого і навіщо, щось на зразок фізкультури. До речі, зі спортом у мене ніколи не складалось-в дитинстві і юності то не було популярним, а сколіоз та варикоз були додатковими обмежувачами. Але із плином років змінювались професії та життєві обставини, ставлення до практики та до витраченого часу, усвідомлення себе.

2019 року я вирішила потрапити за лаштунки викладацької діяльності і почала пошуки найкращої Йога-Школи і, провівши ретельний аналіз, рішення було однозначним - Ішвара! Моє знайомство із цією авторською методикою розпочалось саме під час навчання на Курсі для викладачів і сказати, що я була вражена - це нічого не сказати) Ретельність у донесенні матеріалу, пріоритетність безпеки та здоров'я, індивідуальний підхід, робота в межах природньої рухливості опорно-рухового апарату, чітка і зрозуміла структура - все це підкорило мене і не було жодного сумніву, що я в правильному місці у потрібний час. Після старанних і непростих місяців навчання, щоденної роботи над собою іспити було складено і я отримала омріяний Сертифікат викладача Ішвара йоги.

Під час своїх тренувань прагну створити атмосферу, де кожен із Вас може винести щось своє, необхідне саме для Вас у цей момент, допомагаю досягти балансу між зовнішньою формою та внутрішнім наповненням.

Запрошую Вас долучитися до такого цікавого, захопливого та багатогранного процесу - вивчення та розширення своїх меж, адже всередині кожного із нас - Всесвіт.

Безкоштовне
заняття