fbpx

Оксана Аллан

allan asan3 min

Перші кроки в йозі я робила, будучі кормлячою мамою. Материнство - велике навантаження на жіночий організм і часто в цей щасливий життєвий період проявляються 'слабкі місця' в нашому здоров'ї. Уже тоді, займаючись йогою перед телевізором, я позбулася болю в спині. І я зрозуміла, що йога зі мною назавжди. Пізніше була йога в спортклубах. На жаль, там йога лише невеликий епізод без передмови, розвитку і результату, механічне (за рідкісним винятком) повторення популярних послідовностей, без розуміння сенсу і мети. Підхід Ішвара йоги заповнив усі прогалини, прояснив сенси, підкупив своєю логічністю, простотою і дієвістю, я стала стрімко просуватися в своїй особистій практиці. На курсах викладачів Ішвара йоги я розширила свої теоретичні знання з анатомії і фізіології, аюрведи, індійської філософії і, головне - вивчила унікальну методологію і практику Ішвара йоги.

На численних життєвих прикладах я переконалася, що для занять йогою не існує вікових або конституційних обмежень. Будь-яка людина, займаючись регулярної грамотної практикою, обов'язково досягає успіху!

Як викладач йоги я націлена на видимий результат. Своєю місією вважаю передачу знань для розуміння свого тіла, ефективного і комфортного розвитку його потенціалу. Незважаючи на те, що всі свої заняття я будую за певним принципом і сценарієм, визначаю цілі для досягнення, я дотримуюся індивідуального підходу у виборі способів досягнення результату. Особливо цінною вважаю роботу в групі. Об'єднуюча сила людей-однодумців під чітким керівництвом уважного і кваліфікованого йога-інструктора має величезну силу. В результаті занять людина наповнюється енергією і знаннями, стає здоровіше, впевненіше в собі і, обов'язково, щасливіше !!!

Zemleduh asans1 min Zemleduh asans2 min
Zemleduh asans1 min Zemleduh asans2 min
Безкоштовне
заняття