fbpx

Йога для вагітних

 

новости беременные min

Йога для вагітних – це спеціально підібрані комплекси асан, розраховані, в основному, на опрацювання м'язів спини, роботу, спрямовану на збільшення гнучкості хребта, розкриття і розширення тазу і на роботу з диханням і увагою.

Отже, вправи для вагітних розкривають таз, готуючи все його кісточки і зчленування до процесу пологів. За словами однієї акушерки, під час пологів жодна кісточка в тазі не залишається на своєму місці - все розходиться в сторони і розсувається, даючи дитині можливість увійти в світ. Процес пологів для кожної жінки протікає індивідуально - хтось народжує лежачи на спині, хтось народжує лежачи на боці, існують колінно-ліктьові пози для пологів, а в старовину народжували, переважно, сидячи навпочіпки (зараз, до речі, ця поза практикується і в деяких пологових будинках). І якщо вам раптом під час пологів захочеться сісти навпочіпки, але ви не зможете розслабитися в цій позі через власну непідготовленість, то вам доведеться швидко шукати для себе інше прийнятне положення тіла.
На жаль, у жінки немає можливості влаштувати для себе навчальні пологи, щоб перевірити, що не буде виходити і на що потрібно приділити особливу увагу. І для того, щоб свідомо і з готовністю підійти до процесу пологів, у кожної жінки є в запасі дев'ять місяців. І за цей час потрібно підготувати і себе, і свою дитину до майбутнього процесу народження.
Чому йогичні вправи найбільш корисні для вагітних? Йога вчить контролювати себе: свої емоції і своє тіло. Виходячи з особистого досвіду, скажу, що емоційні бурі самі стихнуть, коли практика йоги займе певне місце в житті. Залишається робота з тілом. При практиці на початкових етапах, особливе місце займає зовнішня форма асани, наповнене дихання і робота з увагою, оскільки якщо не переключаться з відчуттів хитро загорнутого тіла на розслаблене дихання, - ніякої йоги не вийде. Буде гімнастика, з наполовину втраченим ккд. Так що на тренуваннях з йоги для вагітних особлива увага приділяється підготовці саме тіла. Ми вчимося за допомогою практики асан відводити увагу від того, що відбувається з тілом - на дихання (набуваємо досвіду роботи з увагою).  

 

Розклад класів в йога центрі (в період червоної зони заняття СКАСОВАНІ):

Вівторок и четвер 10:00 - 11:30

Субота 14:30 - 16:00

Заняття проводить сертифікований інструктор з Ішвара йоги Юлия Солдатенко

 

Розклад класів ONLINE

Вівторок та четвер 13:00 - 14:30 (попередній запис не пізніше, ніж за 2 години до початку)

Заняття проводить сертифікований інструктор з Ішвара йоги Лара Корнеева

Актуальний розклад йога-центру

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА:
*Ваші дані не будуть передані третім лицям

Неверный Ввод

Введите номер телефона

Пожалуйста, введите корректный адрес электронной почты

Неверный Ввод

Запис на участь в семінарах/йога-турах:

Виїзні йога-тури та семінари, заходи йога-центру, підготовка викладачів:
 +38 (067) 329-49-89 (telegram whatsapp)
info@yoga.kiev.ua

 

 
Ішвара йога-центр

04031, Україна, м Київ
метро Контрактова Площа
вул. Верхній Вал 16/4 (3-й поверх)
+38 (067) 859 35 53
+38 (066) 208 00 38
reception@yoga.kiev.ua

Бесплатное
занятие