fbpx

Марта Сея

marta seya профиль 3

Чи можна бути щасливою та реалізованою людиною без здорового тіла?

Я захоплююсь людьми, які подружились зі своїм тілом, вигляд і рухи яких, є вираженням легкості, свободи та гармонії.

Для мене це важливо, бо я не була спортсменкою, у школі навіть мостик на фізкультурі не могла зробити, а потім хронічне відчуття втоми, яке притягує до пасивного життя, важкість у попереку та спині.

Усе це мені знайоме, тому я вирішила змінитись.

І із практикою Ішвара йоги бачу, що легкість і свобода - це не просто оманлива форма, а дійсно є виразом цих відчуттів.

Що цікаво, із кожним днем тіло відчувається все краще, напруження зникає, замість нього з'являється відчуття внутрішнього руху та зосередженості.

Йога для мене - це процес відновлення здоров'я тіла, його відчуття, пошук приємного розвитку.
Так добре відчувати, що м'язи працюють згалоджено, розігріваються, покращується живлення суглобів, увага зосереджена у моменті.

І йдучи взимку вулицею, я не боюсь послизнутись, бо відчуваю себе "зібраною":)

Будую послідовності занять за принципами Ішвара йоги і обожнюю прислухатись до тіла - воно веде у нові переходи між асанами, нові цікаві варіанти, дозволяє проживати на власному досвіді відчуття цілісності, усвідомленості, дає розуміння біомеханіки на практиці.
Нові паттерни руху дають більше грації, ефективності, легкості рухів.

До зустрічі із Ішварою я спробувала безліч різних видів йоги. І так зраділа, коли дізналась про те, що існують принципи роботи тіла (дуже жаль, тому, що 99% процентів йогів, яких я зустрічала, не знають як влаштоване тіло і тому заняття часто є небезпечними) Я дізналась, що йога - це не пуста форма, сила волі, або щось, що робиться тільки на занятті, а насправді є розумінням, об'єднанням розуму та тіла, універсальним тренуванням тіла, яке дає свій результат у кожну хвилину життя, бо навчившись легко тримати поставу на занятті ми йдемо із нею по житті, надихаючи інших :)

marta seya профиль 1 seya marta профиль 4
Бесплатное
занятие