fbpx

Лара Корнєєва

lara korneeva yoga portrait

«Щоб бути здоровим, потрібна сила характеру. Як людині знайти оптимум в трикутнику між хворобами, лікарями і вправами? Моя порада: вибирати останнє. По крайней мере, намагатися. Повірте - окупиться! » Микола Амосов.

Я практикую йогу, щоб жити, і живу, щоб займатися йогою.

Практикою йоги займаюся більше 15 років. Групові заняття проводжу в стилі Ішвара Йога, використовую принципи коректної роботи з хребтом, суглобами і глибинної мускулатурою.

Під час практики особливу увагу звертаю на гармонійну відбудову тіла в асанах, на роботу різних груп м'язів. На заняттях намагаюся допомогти практикуючому реалізувати свій внутрішній потенціал, розкрити, закладені в ньому, фізичні здібності.

Вважаю, що дуже важливим в практиці є оптимізація роботи всіх органів і систем людини. Для тих, хто має проблеми з хребтом (остеохондроз, вертеброгенні порушення, включаючи грижі міжхребцевих дисків, радикуліт) проводжу персональні заняття з йога-терапії.

Впевнена в тому, що кожен з нас, будучи звичайною людиною без особливої фізичної підготовки в будь-якому віці може отримувати задоволення і користь від занять йогою. Це хороший спосіб бути в тонусі і гармонійно розвивати своє тіло.

Йога - це довга подорож, в якому шлях найчастіше важливіше мети.

Сертифікат "Міжнародної асоціації йоги" № 051412К. Свідоцтво "Інституту підготовки кадрів України" № 227 "Масаж і лікувальна фізична культура в системі реабілітації.

lara kornieva foto1

lara kornieva foto2

lara kornieva foto3

lara kornieva foto4

lara kornieva foto5

Бесплатное
занятие