fbpx

Генадій Болгов

IMG 7074

 

Народився в Києві в 1971 році. З дитинства займався спортом - плаванням, туризмом, скелелазінням і альпінізмом. Інструктор.
Закінчив Київський державний університет Фізкультури і Спорту. Спеціальність: тренер, викладач. Володію різними техніками масажу. Свого часу працював масажистом в Київських медичних і оздоровчих установах.
Займаємося йогою всією сім'єю. Моя дружина, Катя Болгова, теж викладач йоги. І діти з задоволенням роблять асани.
З йогою познайомився в 1998 році. Я не зміг не займатися йогою. Займався йогою у Анатолія Зенченко. Потім були семінари, тренінги, тренування.
Захоплення туризмом і подорожами залишилося досі. Проводжу йога тури і семінари з йоги, в Криму, в Карпатах, Гімалаях, Тибеті, Індії, Непалі, Єгипті.
Проводжу курс "Основи пранаям", і заняття по Пранаяма, на яких ми вчимося правильно дихати, освоюючи прості, але дуже ефективні техніки управління і контролю дихання.

Веду заняття йогою в групах і персонально. Персональні заняття дозволяють максимально використовувати час тренування, підбираючи техніки і асани конкретно для вас. Ефект від таких занять найбільший.
Йога - шлях до Себе, шлях від простого до складного.
Три принципу - поступовість, послідовність, постійність - ось, що зробить вашу практику максимально прогресивною, коректною.
Три напрямки - робота з тілом, робота з диханням, робота з увагою, то що наповнить вас силою, впевненістю, і мудрістю. На тренуваннях ми приділяємо увагу диханню, і внутрішню роботу з увагою. Багато вправ направлено на опрацювання та зміцнення м'язового корсету. Ми робимо дуже прості вправи (асани), грунтуючись на принципах внутрішньої роботи тіла, контролі уваги і дихання.
"Прості асани, стають ефективними, якщо робити їх правильно і коректно."


IMG 4914
 
IMG 4904

IMG 5355
 
IMG 5386
 
IMG 6933
 
IMG 7034
Безкоштовне
заняття